logo

SKUTECZNE, LASEROWE USUWANIE TATUAŻY

Usuwanie tatuaży

Tatuaże często powstają m. in. pod wpływem impulsu czy ważnych życiowych wydarzeń. Zdarza się, że z upływem czasu stają się nieatrakcyjne, nie spełniają swojej roli i chcielibyśmy usunąć je ze skóry.

Nowoczesne metody kosmetologii medycznej umożliwiają pozbycie się niechcianego tatuażu za pomocą laseroterapii, która daje najwyższą skuteczność. Zabieg ten polega na rozbijaniu cząsteczek tuszu wprowadzonego pod skórę podczas tatuowania. Cząsteczki te metabolizowane są z czasem przez organizm.

Po wykonaniu tego zabiegu należy we właściwy sposób dbać o skórę, a po całkowitym jej wygojeniu w razie potrzeby powtórzyć zabieg.

Zabieg usunięcia tatuażu dedykowany jest wszystkim tym osobom, które chcą pozbyć się nieestetycznie wyglądających tatuaży z różnych partii ciała. To jak szybko pozbędziemy się tatuażu zależy przede wszystkim od jego koloru, czasu posiadania, wielkości i głębokości umiejscowienia barwnika. Typ i odcień skóry jak również predyspozycje organizmu mają również znaczenie w omawianym procesie.

Osoby zainteresowane zabiegiem laserowego usuwania tatuażu zapraszamy na konsultację podczas której zostanie ustalony szczegółowy plan leczenia, ilość i częstotliwość zabiegów.

Cena zabieg uzależniona jest od wielkości tatuażu
mały 300zł - 500zł
średni 500zł - 700zł
duży od 700zł