logo

USUWANIE: BLIZN - LASER CO 2 (FRAKCYJNY)

Usuwanie bliznMezoterapia igłowa jest zabiegiem kosmetologii medycznej i medycyny estetycznej, którego celem jest dostarczenie skórze substancji intensywnie nawilżających, odżywczych i regenerujących. Zabieg ten regeneruje skórę, ujędrnia, spłyca zmarszczki oraz redukuje niedoskonałości.

Laserowe usuwanie blizn przy pomocy medycznego lasera frakcyjnego CO2 to jedna z najskuteczniejszych metod całkowitej regeneracji skóry przy minimalnym bólu i ryzyku powikłań.

Technologia frakcyjna to nowoczesne i niechirurgiczne rozwiązanie, które pozwala pozbyć się blizn o różnym pochodzeniu, m.in. blizn pooperacyjnych, blizn potrądzikowych, blizn pourazowych, blizn po samookaleczeniu, rozstępów. Laser ten ma również zastosowanie w leczeniu przebarwień oraz ujędrnienia skóry poprzez uruchomienie procesów odbudowy wzmacnia jej strukturę. W wyniku ablacji skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną, zdrową tkanką. Dzięki zastosowaniu skanera laserowego zabieg nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, a pierwsze efekty są widoczne już po wygojeniu.

Zabieg poprzedzony jest konsultacją, podczas której przeprowadzamy wywiad dotyczący stanu zdrowia osoby poddającej się zabiegowi pod kątem wskazań oraz przeciwwskazań do zabiegu, jak również oceniamy stan skóry. Przed samym zabiegiem nie stosujemy peelingów, ani preparatów które mogłyby podrażnić skórę. Skóra musi być zdrowa.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU
• ciąża,
• laktacja,
• świeża opalenizna,
• zaburzenia skórne,
• choroby nowotworowe
• stosowanie leków fotouczulających lub rozrzedzających krew.

Cena zabiegu ustalana jest indywidualnie po wcześniejszej konsultacji.