logo

Usługi

Indywidualne podejście do pacjenta, dogodne godziny przyjęć. Podczas wizyty każdemu pacjentowi poświęcane jest tyle czasu ile jest to konieczne.

Psychiatria

Diagnoza i leczenie takich schorzeń jak: depresja, stres, bezsenność, spadki nastroju, uzależnienia, schizofrenia, alkoholizm, choroby starcze, Alzheimer, zaburzenia emocjonalne i innych dolegliwości na tle psychicznym.

Psychiatria dzieci i młodzieży

Dzieci i młodzież to wyjątkowi pacjenci wymagający szczególnego podejścia. Często wystarczy tylko rozmowa ze specjalistą w celu właściwego rozpoznania problemu. W ramach przychodni diagnozowane i leczone są m.in.: zaburzenia zachowania,  ADHD, problemy z zasypianiem, zespół Aspergera, autyzm oraz inne choroby i przypadłości nie tylko związane z okresem dorastania.

Diagnostyka Autyzmu

Diagnostyka  prowadzona przez specjalistę jedną z najskuteczniejszych metod: ADOS-2, zwaną "złotym standardem autyzmu". Badanie przeznaczone jest dla dzieci od 12 miesiąca życia oraz dorosłych. Dowiedz się więcej.

Terapie

Nasi psycholodzy to specjaliści zajmujący się zarówno psychoterapią indywidualną jak i  terapią małżeństw i rodzin.  Sesje z psychologiem pozwalają nie tylko zrozumieć i odzyskać kontrolę nad własnymi emocjami. Pomagają przede wszystkim odbudować relacja międzyludzkie.

Wszywki antyalkoholowe

Wszywka antyalkoholowa od lat uchodzi za jedną z najskuteczniejszych metod walki z uzależnieniem. Działanie leku w zależności od organizmu pacjenta przewidziane jest na ok. 1 rok od wykonania zabiegu.

Detoksykacje

Odtrucie alkoholowe organizmu to 2-3 godzinna terapia przeprowadzona i nadzorowana przez specjalistę. W ramach detoksykacji organizm jest uzupełniany w minerały, witaminy i mikroelementy wypłukane podczas spożywania alkoholu. Przed zabiegiem pacjent przechodzi badania.

Wizyty domowe

Zdajemy sobie sprawę, że zarówno ze względów zdrowotnych jak i czysto technicznych nie każdy ma możliwość dotarcia na wizytę lekarską, dlatego też w ramach przychodni Radomedica świadczymy usługi bezpośrednio w domu pacjenta. Wystarczy się z nami skontaktować i umówić na dogodny termin.

Szczepienia przeciw COVID-19

Dysponujemy szczepionkami firmy Pfizer w wariantach przeznaczonych dla dzieci w wieku 5+ jak również standardowej dawce dla osób dorosłych oraz dedykowanej szczepowi Omicron. Szczepienia zazwyczaj odbywają się w soboty w godz. 12 - 14. Na szczepienie można się umówić zarówno za pośrednictwem systemu IKP jak i telefonicznie dzwoniąc do nas.  

Neurolog

Specjalista Neurolog to idealne uzupełnienie oferty przychodni. Często choroby układu nerwowego dają objawy wskazujące na podłoże psychiczne. Wizyta u neurologa pozwoli dokładnie zidentyfikować schorzenie oraz wprowadzić właściwe leczenie.