logo

Usługi

Indywidualne podejście do pacjenta, dogodne godziny przyjęć. Podczas wizyty każdemu pacjentowi poświęcane jest tyle czasu ile jest to konieczne.

Psychiatria

Diagnoza i leczenie takich schorzeń jak: depresja, stres, bezsenność, spadki nastroju, uzależnienia, schizofrenia, alkoholizm, choroby starcze, Alzheimer, zaburzenia emocjonalne i innych dolegliwości na tle psychicznym.

Psychiatria dzieci i młodzieży

Dzieci i młodzież to wyjątkowi pacjenci wymagający szczególnego podejścia. Często wystarczy tylko rozmowa ze specjalistą w celu właściwego rozpoznania problemu. W ramach przychodni diagnozowane i leczone są m.in.: zaburzenia zachowania,  ADHD, problemy z zasypianiem, zespół Aspergera, autyzm oraz inne choroby i przypadłości nie tylko związane z okresem dorastania.

Diagnostyka Autyzmu

Diagnostyka  prowadzona przez specjalistę jedną z najskuteczniejszych metod: ADOS-2, zwaną "złotym standardem autyzmu". Badanie przeznaczone jest dla dzieci od 12 miesiąca życia oraz dorosłych. Dowiedz się więcej.

Terapie

Nasi psycholodzy to specjaliści zajmujący się zarówno psychoterapią indywidualną jak i  terapią małżeństw i rodzin.  Sesje z psychologiem pozwalają nie tylko zrozumieć i odzyskać kontrolę nad własnymi emocjami. Pomagają przede wszystkim odbudować relacja międzyludzkie.

Wszywki antyalkoholowe

Wszywka antyalkoholowa od lat uchodzi za jedną z najskuteczniejszych metod walki z uzależnieniem. Działanie leku w zależności od organizmu pacjenta przewidziane jest na ok. 1 rok od wykonania zabiegu.

Terapie witaminowe

Profesjonalne terapie wspierające i regenerujące organizm po wzmożonym wysiłku. Kuracje przeznaczone są zarówno dla sportowców jak i wszystkich tych, którzy prowadzą intensywny tryb życia.  Dowiedz się więcej

Detoksykacje

Odtrucie alkoholowe organizmu to 2-3 godzinna terapia przeprowadzona i nadzorowana przez specjalistę. W ramach detoksykacji organizm jest uzupełniany w minerały, witaminy i mikroelementy wypłukane podczas spożywania alkoholu. Przed zabiegiem pacjent przechodzi badania.

Wizyty domowe

Zdajemy sobie sprawę, że zarówno ze względów zdrowotnych jak i czysto technicznych nie każdy ma możliwość dotarcia na wizytę lekarską, dlatego też w ramach przychodni Radomedica świadczymy usługi bezpośrednio w domu pacjenta. Wystarczy się z nami skontaktować i umówić na dogodny termin.

Badania laboratoryjne

Systematyczne wykonywanie badań kontrolnych to podstawa profilaktyki zdrowotnej. Dzięki umowie podpisanej z laboratorium analiz ALAB, w ofercie przychodni Radomedica znalazł się potężny wachlarz badań morfologicznych przeprowadzanych na miejscu. 

Neurolog

Specjalista Neurolog to idealne uzupełnienie oferty przychodni. Często choroby układu nerwowego dają objawy wskazujące na podłoże psychiczne. Wizyta u neurologa pozwoli dokładnie zidentyfikować schorzenie oraz wprowadzić właściwe leczenie.  

Zabiegi kosmetyki estetycznej

Mezoterapia igłowa, usuwanie blizn, bezinwazyjne usuwanie brodawek, usuwanie przebarwień, usuwanie rozstępów, powiększanie ust i modelowanie konturu ust, korekta kształtu, laserowe zamykanie naczynek, laserowe usuwanie tatuaży. Dowiedz się więcej