logo

terapie witaminowe

Profesjonalne terapie wspierające i regenerujące organizm po wzmożonym wysiłku. Kuracje przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy prowadzą intensywny tryb życia. Nasza oferta to zestaw precyzyjnie dobranych kroplówek uzupełniających niedobory witamin i minerałów przy jednoczesnym wypłukaniu toksyn.
 
Wybierz swoją terapię.
 

Detoks
Detoks

To idealny zestaw dla osób które spędziły cudowny czas na imprezie, który troszeczkę się przedłużył, a za moment praca i trzeba szybko pozbyć się toksyn z organizmu aby móc   efektywnie  pracować.  Zestaw  witamin  i elektrolitów szybko uzupełniają zużyte zapasy organizmu i pozwalają efektywnie stawić czoło wyzwaniom dnia codziennego.

Vitaminowa Bomba
Vitaminowa Bomba

Codzienna praca, stres, zabiegany tryb życia, jedzenie w pośpiechu powodują, że w naszej codziennej diecie zaczyna brakować najważniejszych minerałów i witamin. Ich brak powoduje zmęczenie, rozdrażnienii podatność na infekcji i choroby. Nasza propozycja to moc witamin zawarty w kroplówce. Już jednorazowa kuracja daje zauważalny efekt, jednak dopiero kilka krotne przyjęcie dawki witamin daje widoczny efekt utrzymujący się dłużej w organizmie.

Szczupła sylwetka
Szczupła sylwetka

Syndrom naszych czasów … Kroplówka wspomagająca odchudzanie szczególnie polecana dla wszystkich mających problemy ze spaleniem nadmiaru tłuszczu. Nasza terapia wspomagają odchudzanie poprzez spalania nadmiernej masy tłuszczu, jednocześnie dostarczając energię mięśniom i innym tkankom organizmu. Polecana ta terapia jest osobą które poprzez intensywną pracę na siłowni nie udaje się im uzyskać wymarzonej sylwetki.

Regeneracja
Regeneracja

Duży wysiłek fizyczny wzmaga zapotrzebowanie organizmu na odpowiednie dostarczanie nie tylko białka i minerałów, ale również na pierwiastki śladowe które pełnią bardzo ważną rolę w naszym organizmie. Brak dostarczanie ich w odpowiedniej i łatwo przyswajalnej postaci powoduje bardzo poważne skutki w pracy organizmu. Jeśli dręczą Twój organizm choroby, jeśli byłeś ostatnio w szpitalu … Jeśli Twój organizm potrzebuje regeneracji to czas aby mu pomóc.

Maksymalna energia
Maksymalna energia

Od dłuższego czasu czujesz zmęczenie, apatię, słabość fizyczną. Nie czujesz się chory, lecz najchętniej został(a)byś w łóżku, na co teraz nie możesz sobie pozwolić. Jeśli czeka Cię w najbliższym czasie duży wysiłek fizyczny, masz przed sobą duże wyzwania. A może po prostu od długiej pracy braku odpowiedniego dostarczania do organizmu potrzebnych vitamin, mikro i makro elementów męczy Cię przemęczenie, rozdrażnieni, brak Ci jest sił… To znak, że najwyższy czas na regenerację. My Ci pomożemy. Dostarczymy i uzupełnimy siły witalne organizmu tak abyś znów cieszył/a się pełnią życia.

Indywidual
Indywidual

To indywidualnie dobierany skład elektrolitów, vitamin, minerałów, oraz wszystkiego co potrzebne jest do prawidłowego i zdrowego funkcjonowania organizmu. Wszystkie składniki terapii dobierane są po konsultacji lekarskiej